Home Aktualności 2023 Remont awaryjny kanalizacji deszczowej w ulicy Żeromskiego
27.10.2023

Utrudnienia na ul. Żeromskiego

W dniach 30-31 października br. planujemy naprawę awaryjną kanalizacji deszczowej w ulicy Żeromskiego. Prace będą polegały na: regulacji wysokościowej studni wraz z pierścieniem odciążającym i włazem oraz z remontem podbudowy i odtworzeniem nawierzchni z kostki wokół włazu. Roboty prowadzone będą na wysokości numerów 5 oraz 7-9 ulicy Żeromskiego.

Z uwagi na fakt, że prace będą wykonywane w wykopie otwartym, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom ruchu drogowego jak i ekipy remontowej, organizacja ruchu zakłada zamknięcie przejazdu, w miejscu prowadzenia prac, przez ulicę Żeromskiego. 

By zapewnić mieszkańcom dojazd do posesji, w czasie prowadzenia prac, wprowadzamy następującą organizację ruchu na ul. Żeromskiego oraz ulicach przyległych:

- ul. Żeromskiego, od ul. Abrahama do miejsca prowadzenia prac, stanie się dwukierunkowa. Zachowane będzie pierwszeństwo dla ul. Abrahama;
- dojazd dla mieszkańców powyżej miejsca prowadzenia prac poprowadzony będzie poprzez ulice: Abrahama, Mickiewicza i Prusa. Ulica B. Prusa staje się dwukierunkowa;
- odcinek ul. Żeromskiego, od ul. Prusa do miejsca prowadzenia prac, staje się ulicą dwukierunkową z pierwszeństwem przejazdu łamanej dla ul. Prusa ze skrętem w lewo w ul. Żeromskiego;
- przystanek komunikacji miejskiej 02 (obsługujący linie 144 oraz 287), z ul. Żeromskiego zostaje przeniesiony na ul. Abrahama.

We wtorek, 31 października około godziny 17.00 organizacja ruchu na ulicy Żeromskiego i ulicach przyległych, wróci do stanu sprzed remontu.

DANE KONTAKTKOWE

Zapraszamy do kontaktu

DANE KONTAKTKOWE
logo - kontakt Pełny kontakt link - strzałka
Zdiz Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.