Home Załatw sprawę Uzgodnienia
Załatw sprawę

Uzgodnienia

Inwestycje, które mają być realizowane w pasie drogowym dróg istniejących lub planowanych, wymagają uzgodnienia z Zarządem Dróg i Zieleni. Uzgodnieniu podlegają projekty budowlane oraz koncepcje projektowe. Uzgadniane są również m.in. lokalizacje zjazdów, urządzeń i obiektów w pasie drogowym dróg publicznych i wewnętrznych.

Uzgodnienia dokumentacji projektowych i ubezpieczenia komunikacyjne, dokonuje uzgodnień z zakresu:

Rozpatrywanie wniosków o wydanie zezwolenia na lokalizację lub przebudowę zjazdu z drogi publicznej,
Rozpatrywanie wniosków o wydanie uzgodnienia projektu budowlanego zjazdu z drogi publicznej,
Rozpatrywanie wniosków o wydanie zezwolenia na lokalizację w pasie drogowym drogi publicznej obiektu lub urządzenia niezwiązanego z funkcjonowaniem drogi lub potrzebami ruchu drogowego,
Rozpatrywanie wniosków o wydanie uzgodnienia projektu budowlanego obiektu lub urządzenia niezwiązanego z funkcjonowaniem drogi lub potrzebami ruchu drogowego lokalizowanego w pasie drogowym drogi publicznej.
 

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie, Dział Kanalizacji Deszczowej i Melioracji dokonuje uzgodnień: terenowo-prawnych, wydawanie warunków technicznych i uzgadnianie dokumentacji projektowej, w zakresie odprowadzania wód opadowych, roztopowych, infiltracyjnych oraz z odwodnień wykopów budowlanych, do miejskich systemów kanalizacji deszczowej lub koryt potoków na terenie miasta.

 

  1. Uzgodnienie projektu budowlanego budowy zjazdu z drogi publicznej.
  2. Uzgodnienie projektu budowlanego obiektu lub urządzenia niezwiązanego z funkcjonowaniem drogi lub potrzebami ruchu drogowego lokalizowanego w pasie drogowym drogi publicznej.
  3. Uzgodnienie projektu realizacji inwestycji
DANE KONTAKTKOWE

Zapraszamy do kontaktu

DANE KONTAKTKOWE
logo - kontakt Pełny kontakt link - strzałka
Zdiz Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.