Home Zieleń Sopot w kwiatach
Zieleń

Tysiące sadzonek kwiatów, setki nowych drzew, łąki kwietne i tereny z ograniczonym koszeniem - tym każdego roku kolorujemy Sopot.

Nasze rabaty i kwietniki kilka razy w ciągu roku zmieniają garderobę. 
Tradycyjnie każdy rok rozpoczynamy od obsadzenia miasta najbardziej optymistycznymi i radosnymi kwiatami - bratkami. Ich charakterystyczne płatki w kształcie serca układają się w postać wesołej twarzyczki i zdobią nasze skwery i zieleńce fantastycznie nasyconymi kolorami.

Miejsce bratków zajmują m.in. tulipany, petunie, szałwie, verbeny, dalie, begonie, fuksje, hortensje. Ten festiwal kolorów towarzyszy nam przez całe lato, skupiając na sobie zainteresowanie mieszkańców i gości. Eksplozja barw, kształtów, zapachów to niezastąpione tło letniego wypoczynku. 

Chryzantemy i ozdobne kapusty są znakiem, że nadchodzi jesień. Stonowane ich kolory wyciszają nas po wielobarwnym lecie. 

Korowód zmieniającego się wystroju miasta zamykają każdego roku dynie, przypominając nam, że właśnie nastał czas odpoczynku, a święta już wkrótce. 

DANE KONTAKTKOWE

Zapraszamy do kontaktu

DANE KONTAKTKOWE
logo - kontakt Pełny kontakt link - strzałka
Zdiz Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.