Home Aktualności 2022 Zwiększenie zakresu prac na ul. 3 Maja
15.06.2022

Zwiększenie zakresu prac na ul. 3 Maja

 

W poniedziałek, 20 czerwca br. zamknięty zostaje kolejny odcinek przebudowywanej ulicy 3 Maja - od ulicy Jana Sobieskiego, do ulicy Władysława IV. 
Tym samym zamknięty będzie wjazd z ul. Jana Sobieskiego w ul. 3 Maja.
Zmiany obejmą również funkcjonowanie linii ZKM - 144 i 185.
W kierunku Rynku Non-Stop autobusy linii 144 w podstawowym wariancie trasy oraz autobusy linii 185 od przystanku Sopot PKP 02 do przystanku Jana z Kolna 02 będą kursować ul. Kościuszki, 3 Maja i Władysława IV. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://zkmgdynia.pl/komunikat/przebudowa-ul-3-maja-w-sopocie-zmiana-tras-linii/3#czytaj

Przypomnijmy,

Blisko 23 miliony złotych kosztować będzie kompleksowa przebudowa ulicy 3 Maja w Sopocie. 15,2 mln zł otrzymaliśmy w ramach dofinansowania z Polskiego Ładu, zaś ponad 7 mln zł to wkład Gminy Miasta Sopotu. Pracami objęta jest ul. 3 Maja na całym przebiegu – 940 metrowy jej odcinek - z wyjątkiem skrzyżowania z Aleją Niepodległości. Łącznie na wykonanie przebudowy całej drogi od ul. Grunwaldzkiej do Alei Niepodległości, przewidziano maksymalnie 370 dni od momentu podpisania umowy. Pierwszy etap powinien zakończyć się w III kwartale br.

DANE KONTAKTKOWE

Zapraszamy do kontaktu

DANE KONTAKTKOWE
logo - kontakt Pełny kontakt link - strzałka
Zdiz Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.