W poniedziałek, 20 kwietnia rozpocznamy II etap remontu ulicy Cieszyńskiego.
Prace zostały zaplanowane w taki sposób, aby zminimalizować utrudnienia dla mieszkańców. Inwestycja została podzielona na cztery etapy, obejmujące kolejne odcinki „od wjazdu do wjazdu”. W trakcie realizacji przewidziano połówkowe zamknięcia poszczególnych wjazdów.
Zakres prac obejmuje kontynuację nawierzchni wykonanej w pierwszym etapie. Ulica zostanie wyłożona białą kostką płukaną, a miejsca postojowe również zostaną wykonane z kostki brukowej.
Planowany czas realizacji inwestycji wynosi około 3 miesiące, a jej koszt szacowany jest na około 1,6 mln zł.
Roboty będą prowadzone przez pracowników Służby Drogowej Zarządu Dróg i Zieleni.
Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.