Home Utrudnienia w ruchu Remonty i przebudowy dróg w Sopocie 8-14.08.2022
Utrudnienia w ruchu

Remonty i przebudowy dróg 8-14.08.2022

W dniach 8-14.08.2022 realizowane będą na terenie Sopotu następujące prace drogowe, remonty i inwestycje, które mogą powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

1.   Trwa kompleksowa przebudowa ul. 3 Maja. W obecnie realizowanym etapie, przebudowywany jest fragment od ul. Grunwaldzkiej do ul. Władysława IV. Remontowany fragment w całości wyłączony jest z ruchu. Prace obejmują również skrzyżowanie z ulicą Grunwaldzką.

W tym tygodniu, wykonawca zaplanował:

· poniedziałek – kontynuowane będzie układanie warstwy podbudowy
· wtorek/środa – układana będzie warstwa wiążąca
· środa – frezowanie (zdejmowanie wierzchniej warstwy starego asfaltu) skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką. Prace odbywać się będą przy połówkowym zamknięciu skrzyżowania. Ruch będzie się odbywał, ale możliwe będą utrudnienia· czwartek - regulacja urządzeń (wpustów, włazów kanalizacji deszczowej ) na skrzyżowaniu z ulica Grunwaldzką
· piątek – układana będzie ostatnia warstwa ścieralna na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i 3 Maja. Zakres prac wymusza konieczność zamknięcia skrzyżowania ul. Grunwaldzką
· sobota – układana będzie warstwa ścieralna na pozostałym, przebudowywanym fragmencie ulicy

2.   Służba Drogowa będzie wykonywała następujące prace:

Roboty brukarskie (w godz. 7.00-14.00):

- ul. Zacisze – remont jezdni i chodników – całkowite zamknięcie odcinka jezdni;
- remont ul. Głowackiego. Obejmuje on zarówno remont jezdni jak i chodników. Prace wymagają całkowitego zamknięcia jezdni od ul. Jana z Kolna. Na ulicy Racławickiej ruch odbywa się  dwukierunkowo. Przystanek autobusowy został przeniesiony z ulicy Głowackiego na ul. Jana z Kolna 12.

Roboty bitumiczne, czyli remonty fragmentów jezdni (w godz. 7.00-14.00):

8.08 – Kraszewskiego 27
9-12.08 – Kolberga 6-18 strona L i P

3.   Dobiega końca remont schodów prowadzących do ulicy Lipowej.

DANE KONTAKTKOWE

Zapraszamy do kontaktu

DANE KONTAKTKOWE
logo - kontakt Pełny kontakt link - strzałka
Zdiz Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.