Home Utrudnienia w ruchu Remonty i przebudowy dróg w Sopocie 11-18.07.2022
Utrudnienia w ruchu

Remonty i przebudowy dróg 11-18.07.2022

Inwestycje, remonty i przebudowy dróg w Sopocie 11-18.07.2022

W dniach 11-18.07.2022 realizowane będą na terenie Sopotu następujące prace drogowe, remonty i inwestycje, które mogą powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

1. Trwa kompleksowa przebudowa ul. 3 Maja. W obecnie realizowanym etapie, przebudowywany jest fragment od ul. Grunwaldzkiej (na razie bez skrzyżowania) do ul. Władysława IV. Remontowany fragment w całości wyłączony jest z ruchu.

Od 20 czerwca br. zamknięty został wjazd z ul. Jana Sobieskiego w ul. 3 Maja.

Ulica Książąt Pomorskich, na odcinku od ul. Jana III Sobieskiego do ul. Kazimierza Wielkiego, ma odwrócony kierunek ruchu. Objazdy poprowadzone są ulicami: T. Kościuszki i Chopina oraz Grunwaldzką. O szczegółach informują znaki.

W tym tygodniu wykonawca zaplanował:

Do ulicy Okrzei, po stronie numerów nieparzystych, zakończy się budowa chodnika. Od ul. Okrzei do ul. Sobieskiego stawiane będą krawężniki i kontynuowane korytowanie pod budowę jezdni. Od ul. Bitwy pod Płowcami do ul. Kazimierza Wielkiego budowany będzie chodnik oraz zatoka autobusowa.
Trwa budowa drugiego kanału deszczowego, który znajdować się będzie w chodniku. Trwają przełączenia sieci gazowej i wodno – kanalizacyjnej.

2. Służba Drogowa będzie wykonywała następujące prace:
Roboty brukarskie (w godz. 7.00-14.00):
- ul. Zacisze – remont jezdni i chodników – całkowite zamknięcie odcinka jezdni;
- od poniedziałku, 18.07 rozpoczęcie remontu ul. Głowackiego – remont jezdni i chodników. Prace wymagają całkowitego zamknięcia jezdni. Na ulicy Racławickiej ruch będzie się odbywał dwukierunkowo. Przystanek autobusowy zostanie przeniesiony z ulicy Głowackiego na ul. Jana z Kolna 12.

3.Trwa remont schodów prowadzących do ulicy Lipowej. W tym tygodniu kontynuowane będą prace, które nie powinny powodować utrudnień w ruchu.

4. W tym tygodniu zaplanowaliśmy cięcia sanitarne drzew rosnących przy ulicach Dworcowej, Jagiełły i Alei Niepodległości, zaś na ulicy Mickiewicza zdjęcie posuszu.
Prace, o ile pogoda pozwoli, odbywać się będą w godzinach 6.00-15.00 i mogą wiązać się z chwilowymi utrudnieniami. Bardzo prosimy o dostosowywanie się do informacji umieszczanych w rejonie prowadzonych robót.

 

DANE KONTAKTKOWE

Zapraszamy do kontaktu

DANE KONTAKTKOWE
logo - kontakt Pełny kontakt link - strzałka
Zdiz Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.